3 листопада 2019 року – День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Відзначення вашого професійного свята – справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу невтомну працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.
Тож прийміть сердечні вітання з нагоди даного свята! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість людей, котрі потребують уваги і підтримки, не покинуті і не забуті вами. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей! Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!

З повагою голова районної ради Анатолій Кінчур

20181102154550.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι