Відбувся перший етап конкурсів на посади директорів шкіл

06 листопада 2019 року у сесійному залі районної ради відбулися перші етапи конкурсів  на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти (відповіді на тестові питання), на яких були прийняті відповідні рішення, а саме:

- рішенням  конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади директора Боровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області до участі у наступному етапі конкурсного відбору допущено одного кандидата (згідно поданої заяви та відповідних документів) —  Єремейчука Олександра Олександровича (100 балів);

- рішенням  конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади директора Заболотського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Рокитнівської районної ради до участі у наступному етапі конкурсного відбору допущено два кандидата (згідно поданих заяв та відповідних документів) —  Маринич Валентину Василівну (98 балів) та Маринич Марію Миколаївну (98 балів).

Відеозапис засідання можна переглянути за посиланням https://youtu.be/JwqosvncSyI

IMG_20191106_1408020000.jpg

DSCN38570.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι