Шановні працівники культури та майстрів народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування вашого професійного свята.
Культура і мистецтво — найбільші скарби для кожної держави. Культура робить людину особистістю, робить нас неповторними, несхожими на інших. Це саме те, що вирізняє наш народ серед інших та робить його єдиним і неповторним.
Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки вам, працівникам закладів культури та майстрам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.
Щиро зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашого краю.

З повагою голова районної ради Анатолій Кінчур

644_154177274262796.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι