Відбулися святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні, 9 листопада 2019 року, в Рокитнівському будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Усіх присутніх привітали в.о. голови райдержадміністрації Олексій Берташ, керуючий справами районної ради Анатолій Герасимчук, начальник відділу культури Наталія Ярмошко. Анатолій Андрійович нагородив Почесними грамотами Рокитнівської районної ради:

• Денисюк Валентину Іванівну – завідувача костюмерною районного Будинку культури Рокитнівської районної ради за багаторічну сумлінну працю;
  • Козаченко Ніну Сергіївну – завідуючу клубом с. Нетреба за багаторічну сумлінну працю, розвиток аматорської творчості, високу професійну майстерність, організацію дозвілля населення.

IMG_20191108_124042_100000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι