13 листопада 2019 року відбулись другий та третій етапи конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Заболотського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Рокитнівської районної ради (перевірка професійної компетентності кандидата шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань і заслуховування публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку навчального закладу), за результатами якого Маринич Валентину Василівну визначено переможцем конкурсу. Питання про укладення контракту районної ради з Валентиною Василівною буде розглянуто на найближчій сесії.

Відео конкурсу: https://www.youtube.com/watch?v=KJ3RrOPl1IM&list=PL49MbJFHoJwVWzEc_q8hW0zRLKRkscfGX

received_528292991342640000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι