3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Дорогі земляки!

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи. Саме цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти вирішити.

Особливого вшанування і відзначення заслуговують ті люди, які не впадають в розпач, не замикаються у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків.

Також хочеться звернутися зі щирими словами подяки до тих, хто віддає тепло своїх сердець, допомагає вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбується про них. Самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену повагу і людську шану.

Тож від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях!

З повагою голова районної ради Анатолій Кінчур

invalidnist00.jpg

Січень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι