Про погодження призначення директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(______________________________сесія)

РІШЕННЯ

від ___ ___________2019 року                                                              №

Про погодження призначення директора

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

Рокитнівської районної ради

Керуючись частиною 4 статті 20 Закону України «Про освіту», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженим рішенням районної ради від 21.06.2013 № 282 зі змінами, за  погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Погодити призначення на посаду директора Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області ___________________________________________.
  2. Відділу освіти Рокитнівської РДА після погодження з Рокитнівською РДА призначення на посаду директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради ____________________________ укласти відповідний контракт строком на три роки, про що повідомити районну раду протягом 5 днів з дати підписання контракту.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

Голова районної ради                                                               А. Кінчур

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι