Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Кінчуру А.А.

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(______________сесія)

РІШЕННЯ

«__» ________ 2019 року                                                   № ____

Про присвоєння чергового рангу

посадової особи місцевого самоврядування

голові районної ради Кінчуру А.А.

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 14,15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», за погодженням з ________________________, районна рада

вирішила:

1. Присвоїти Кінчуру Анатолію Андрійовичу – голові Рокитнівської районної ради – черговий 5 (п’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах ІІІ категорії посад в органах місцевого самоврядування з 11 листопада 2019 року.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О.І.).

Голова районної ради                                                  А. Кінчур

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι