Про покладання виконання обов’язків директора Рокитнівського НВК «Школа І ст. – гімназія» на Музичко С.У.

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(______________сесія)

РІШЕННЯ

«__» ________ 2019 року                                                   № ____

Про покладання виконання обов’язків

директора Рокитнівського НВК

«Школа І ст. – гімназія» на Музичко С.У.

У зв’язку з наявністю вакантної посади директора Рокитнівського НВК «Школа І ст. – гімназія», керуючисьч.2ст.24, ч.2ст.26 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з_________________________________, районна рада

вирішила:

1. З «__» _________ 2019 року, тимчасово, покласти виконання обов’язків директора Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія» Рокитнівської районної ради Рівненської області, на заступника директора з навчально-виховної роботи даного закладу Музичко Софію Улянівну, на період до призначення директора даного закладу у встановленому порядку, з доплатою різниці в посадових окладах.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.)тана  постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М.).

Голова районної ради                                                            А. Кінчур

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι