№368 від 03.10.2018 Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір директора та педагогічних працівників комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(двадцять сьома сесія)

 

 

РІШЕННЯ

від 03 жовтня 2018 року                                                                                                                                                        № 368

 

 

Про внесення змін до Положення

про конкурсний відбір директора

та педагогічних працівників комунальної

установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр»

Рокитнівської районної ради

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Положенням про конкурсний відбір директора та педагогічних працівників комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

вирішила:

  1. 1. Внести зміни до Положення про конкурсний відбір директора та педагогічних працівників комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 12.07.2018 р. №353, а саме:

         1) змінити пункт 11 частини IV Положення, виклавши його в наступній редакції:

«11. Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу на посаду директора Рокитнівського ІРЦ конкурсна комісія надає Рокитнівській районній раді відповідний протокол щодо визначення переможця конкурсу. Голова Рокитнівської районної ради на підставі рішення конкурсної комісії та рішення ради призначає переможця конкурсу на посаду директора   Рокитнівського ІРЦ та укладає з ним контракт строком на три роки у встановленому законодавством порядку.

Другий за результатами конкурсу кандидат має право на призначення на посаду протягом одного року з дня проведення відповідного конкурсу, якщотака посада стане вакантною, а також у разі, коли переможець конкурсу відмовився від зайняття посади.

Орган управління повідомляє другому за результатами конкурсу кандидату про те, що відповідна посада стала вакантною, протягом п’яти календарних днів з дня відкриття відповідної вакансії.

У разі коли протягом місяця з дня надіслання зазначеного повідомлення другий за результатами конкурсу кандидат не подасть письмової заяви та інших передбачених законодавством документів для призначення його на посаду, він вважається таким, що відмовився відзайняття відповідної посади.

Призначення на посади педагогічних працівників Рокитнівського ІРЦ проводиться директором центру протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу».

  1. 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.).

Голова районної ради                                                                                                                                      А. Кінчур

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι