З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування. Це свято – знак шани і поваги до людей, котрі представляють і відстоюють інтереси своїх виборців у радах різних рівнів.

Із вдячністю хочеться відмітити працю всіх депутатів, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.

Я переконаний, що діяльність органів місцевого самоврядування Рокитнівщини і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання нагальних проблем району, підвищення життєвого рівня населення.

Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров'я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою голова Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур

7.12000.jpg

Вересень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι