Про строкові трудові договори з директорами шкіл

Відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту", до 1 липня 2020 року засновники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти або уповноважені ними органи зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з керівниками таких закладів та одночасно укласти з ними (за їх згодою) трудові договори строком на шість років (з керівниками, які отримують пенсію за віком, - на один рік) без проведення конкурсу. У разі їх незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору - звільнити їх згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України.

Станом на 30 червня 2020 року було припинено безстрокові договори та одночасно укладено строкові договори з керівниками 18 закладів загальної середньої освіти Рокитнівського району.

Строком на 6 років з керівниками:

1. Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2. Глиннівського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ.

3. Кам'янського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ.

4. Познанського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ.

5. Томашгородського НВК Школа І-ІІІ ступенів - ліцей.

6. Будки-Сновидовицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

7. Єльнівського НВК: ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ.

8. Осницької ЗОШ І-ІІ ступенів.

9. Купельської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Строком на один рік з керівниками:

1. Березівського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ.

2. Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3. Дубнівського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ.

4. Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5. Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

6. Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

7. Будівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

8. Залавської ЗОШ І-ІІ ступенів.

9. Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Директор Дертівської ЗОШ І-ІІ ступенів відмовився продовжувати трудові відносини на умовах строкового трудового договору і був звільнений згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України - відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту" (укладення строкового трудового договору можливе виключно за згодою самого керівника закладу освіти).

Директори інших закладів загальної середньої освіти Рокитнівського району працюють на умовах строкового трудового договору, ставши переможцями раніше проведених конкурсів.

Серпень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι