Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»

Рокитнівська районна рада

(сьоме скликання)

голови районної ради

від 07 липня 2020 року                                                                                       № 26

Про проведення конкурсу на зайняття

посади головного лікаря КНП «Рокитнівська

районна стоматологічна поліклініка»

На підставі пунктів 4, 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, пункту 7.5 Положення про порядок управління обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 15.07.2016 № 109 з наступними змінами та доповненнями, пункту 2.3 розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 21.08.2018 № 29 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 19.08.2019 № 37 «Про перегляд складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у звʼязку із виникненням вакантної посади головного лікаря КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»:

• Провести конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради (далі – КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»).
  • Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Рокитнівської районної ради.
  • Пропозиції від трудового колективу КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» щодо кандидатур до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія) подаються до районної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради.
  • Постійно діючій конкурсній комісії, після залучення до її складу представників трудового колективу, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» у встановленому законодавством порядку.
  • Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                                                                    Анатолій КІНЧУР

Серпень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι