Звіт голови Рокитнівської районної ради за 2019 та перше півріччя 2020 року

Звіт голови Рокитнівської районної ради за 2019 та перше півріччя 2020 року

Шановні жителі району!

Kinchur3Відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую про свою роботу голови та про діяльність Рокитнівської районної ради за 2019 рік та перше півріччя 2020 року.

Рокитнівська районна рада представляє в нашому районі спільні інтереси територіальних громад. Рада обрана на чергових виборах до місцевих рад 25 жовтня 2015 року за пропорційною виборчою системою за виборчими списками від політичних партій і нараховує 34 депутати.

 • Склад Рокитнівської районної ради сьомого скликання

В райраді представлені 5 політичних партій, створено 5 політичних фракцій, одна депутатська група, 5 постійних комісій.

Депутатські фракції:

– політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 14 депутатів;

– партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 11 депутатів;

– партії «Опозиційний блок» – 4 депутати;

– Радикальної партії Олега Ляшка – 3 депутати;

– партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – 2 депутати.

З метою об’єднання зусиль депутатів задля вирішення нагальних потреб розвитку громад району в листопаді 2017 року було створено депутатську групу «Міжфракційне обʼєднання «Розвиток Рокитнівщини», в яку увійшли 16 депутатів районної ради від фракцій «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та УКРОПу. На даний момент група налічує 27 депутатів – представників усіх політичних фракцій районної ради.

Незважаючи на різні політичні погляди чи переконання депутатського корпусу, загалом роботу районної ради у 2019–2020 роках можна охарактеризувати як конструктивну та послідовну.

Попри політичні та економічні труднощі, нам вдалося зберегти стабільність та спокій на території нашого району, знаходити порозуміння та приймати виважені рішення. Я щиро вдячний депутатам Рокитнівської районної ради, які показали себе висококваліфікованими та авторитетними людьми, компетентними у політичній діяльності, у розв’язанні економічних і соціальних проблем – за злагоджену працю над вирішенням проблемних питань територіальних громад.

 Сесійна діяльність районної ради

Основною організаційно–правовою формою роботи районної ради була і залишається сесійна діяльність, яка згідно із статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» складається з пленарних засідань ради та засідань її постійних комісій.

За звітний період проведена 21 сесія районної ради у 22 пленарних засіданнях. Протягом звітного періоду районною радою прийнято 137 рішень. Зокрема:

– затверджено 18 місцевих програм, та прийнято 11 рішень по внесенню змін та доповнень до районних програм;

– 24 рішення прийнято у сфері управління майном та об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (передача на баланс, списання, оренда, купівля, надання дозволу на проведення будівельних робіт тощо);

– розглянуто 22 питання у сфері бюджету;

– прийнято 16 рішень у галузі регулювання земельних відносин;

– 46 інших рішень (питання трудових відносин, затвердження розміру батьківської плати за навчання учнів в Рокитнівській ДМШ, діяльність КНП «Рокитнівська стоматологічна поліклініка», надання платних медичних послуг, затвердження фінансових планів КНП «Рокитнівська ЦРЛ» та КНП «Рокитнівський районний центр ПМСД», про контракти з директорами закладів загальної середньої освіти, затвердження та внесення змін до Положень районної ради, депутатські запити та звернення тощо).

 • Діяльність виконавчого апарату районної ради

За звітний період апарат районної ради брав участь у розгляді 7 справ у судах різних ланок та інстанцій, більшість із яких було вирішено на користь районної ради.

Судові позови, зокрема, стосувалися:

– визнання протиправними та скасування розпоряджень;

– визнання незаконним та скасування рішень, визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинення певних дій;

– поновлення на роботі та стягнення зарплати за час вимушеного прогулу.

Протягом звітного періоду на належному рівні здійснювалось:

– правове забезпечення діяльності районної ради та її органів;

– надання консультативної та методичної допомоги депутатам районної ради, працівникам виконавчого апарату районної ради з правових питань;

– вживалися заходи із правового забезпечення реалізації державної кадрової політики у сфері органів місцевого самоврядування.

За звітний період до районної ради надійшов 1031 вхідний документ. Виконавчим апаратом вжиті заходи щодо їх своєчасного виконання.

   За цей період підготовлено та відправлено 478 вихідних документів. Головою районної ради видано 91 розпорядження з основної діяльності.

На підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради за звітний період надійшло 20 запитів.

За звітний період до районної ради надійшло також 18 депутатських запитів. В основному у запитах піднімали питання щодо ремонту доріг, освітлення вулиць, ремонту шкіл.

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» керівництвом районної ради проводиться прийом громадян.

 Протягом звітного періоду до районної ради надійшло 498 звернень громадян, з них:

– від учасників бойових дій – 3 заяви;

– з питань соціального захисту – 365 заяв;

– з питань праці і заробітної плати – 19 заяв;

– з питань екології та природних ресурсів – 54 заяви;

– з питань аграрної політики і земельних відносин – 2 заяви;

– з питань транспорту та зв’язку – 2 заяви;

– з питань забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 4 заяви;

– з питань освіти – 15 заяв;

– з питань діяльності місцевих органів виконавчої влади – 1 заява;

– інших – 28 заяв.

   Проведено 5 засідань комісії про виділення коштів для надання грошової допомоги з районного фонду «Допомога» та виділено 748 014 грн.

 • Управління комунальною власністю

Згідно із статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, районна рада здійснює повноваження щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Рокитнівського району.

У зв’язку з прийняттям нової редакції Закону України «Про освіту» та внесенням змін до Закону України «Про загальну середню освіту», якими запроваджено конкурсну процедуру призначення керівників закладів загальної середньої освіти, виконавчим апаратом ради підготовлено проект рішення, а районною радою прийнято рішення від 12.07.2018 №354 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району».

Відповідно до вказаного Положення районною радою протягом звітного періоду було проведено 11 конкурсів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, а саме:

– Томашгородської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів №3, переможець конкурсу Корінь І. М.;

– Хмільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, переможець конкурсу Коханевич Р. Р.;

– Вежицького навчально–виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад», переможець конкурсу Кузьмич О. І.;

– Обсіцької загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів, переможець конкурсу Полюхович В. І.;

– Рокитнівського навчально–виховного комплексу школа І–ІІІ ступенів–ліцей, переможець конкурсу Близнюк В. П.;

– Нетребської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів, переможець конкурсу Шеремет А. І.;

– Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №3», переможець конкурсу Аксьонова С. А.;

– Заболотського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад», переможець конкурсу Маринич В. В.;

– Боровської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, переможець конкурсу Єремейчук О. О.;

– Біловізької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, переможець конкурсу Кайданович Т. Я.;

– Рокитнівського навчально–виховного комплексу «Школа І ступеня–гімназія», переможець конкурсу Бунько В. В.

18 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про повну загальну середню освіту», що стало підставою, згідно вказаного закону, для припинення безстрокових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти.

До 1 липня 2020 року Рокитнівською районною радою припинено безстрокові трудові договори з директорами закладів загальної середньої освіти та одночасно укладено (за згодою) трудові договори строком на шість років – з 9 керівниками та з 8 керівниками, які отримують пенсію за віком, – на один рік, без проведення конкурсу.

У звʼязку із закінченням терміну дії контракту, проведено конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості», переможець конкурсу Ярвісалова О. Х.

Укладено контракт з Мигловцем А. Х. на посаді директора комунального підприємства «Рокитнівське районне бюро технічної інвентаризації» Рокитнівської районної ради.

За звітний період проведено три конкурси на посади керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, а саме:

– на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка», переможець конкурсу Хомич Р. І.;

 – на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка», переможець конкурсу Шевчук І. Ф.;

– на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Рокитнівський районний центр первинної медико–санітарної допомоги», переможець конкурсу Барановська І. М.

Також відповідно до розпорядження голови районної ради від 07.07.2020 №26 розпочато конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» 

Всі оголошення про проведення конкурсів на посади керівників закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району оприлюднюються на офіційному веб–сайті районної ради.

В рамках медичної реформи, на виконання вимог Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» районною радою здійснено реорганізацію закладів галузі охорони здоров’я шляхом перетворення бюджетних лікарняних закладів у некомерційні комунальні підприємства.

Відділом юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради проведено аналіз останньої редакції Переліку обʼєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 28.10.2016 №161. Рішенням Рокитнівської районної ради від 17.02.2020 № 522 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району» внесено зміни до такого переліку, зокрема приведено назви об’єктів в Переліку у відповідність до назв об’єктів у технічних паспортах на них; встановлено відсутність більшої частини виготовлених правовстановлюючих документів на зазначені обʼєкти нерухомості, тощо.

В свою чергу, згідно із проведеним аналізом стану державної реєстрації права власності на об’єкти спільної власності територіальних громад району встановлено відсутність державної реєстрації окремих земельних ділянок під об’єктами нерухомості та об’єктів нерухомості, відмінних від земельних ділянок; відсутні технічні паспорти під окремі об’єкти нерухомості.

Враховуючи висновки проведеного аналізу, виконавчим апаратом районної ради підготовлено та направлено листи структурним підрозділам Рокитнівської районної державної адміністрації про забезпечення організації роботи щодо державної реєстрації права власності на об’єкти спільної власності територіальних громад району (в особі районної ради), які перебувають на балансі відповідних структурних підрозділів Рокитнівської РДА і є в Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району.

Вказані зміни дають можливість зареєструвати право спільної власності на об’єкти нерухомості за територіальними громадами сіл, селищ Рокитнівського району в особі Рокитнівської районної ради.

Хочу зазначити, що всі рішення, які приймалися на сесіях районної ради, опубліковані на офіційному сайті районної ради: https://rokitne–rada.rv.ua/index.php/2016–04–19–12–38–31/rishennya–radi–7–sklikannya. Також там можна онайомитися з усіма рішеннями з питань районного бюджету та змінами до бюджету протягом звітного періоду. Але для ознайомлення з тим, які бюджетні рішення розглядають депутати районної ради, пропоную ознайомитися з цифрами районного бюджету на 2020 рік та змінами до них, які приймалися впродовж першого півріччя 2020 року.

 • Бюджет на 2020 рік
  і зміни до бюджету протягом першого півріччя

В грудні 2019 року на сесії районної ради був прийнятий бюджет Рокитнівського району на 2020 рік, в якому було передбачено видатків на суму 347 мільйонів 880 тисяч 793 гривні.

З них найбільша сума видатків була передбачена на освіту – 304 мільйони 164 тисячі 233 грн. В тому числі на надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (у тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами)) – 258 140 383 грн.

Надання дошкільної освіти    – 37 312 955 грн.

Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми – 1 100 000 грн.

Методичне забезпечення діяльності закладів освіти – 1 200 000 грн.

Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти – 2 800 000 грн.

Забезпечення діяльності інклюзивно–ресурсних центрів – 1 180 095 грн.

Інші програми та заходи у сфері освіти – 1 130 800 грн.

Утримання та навчально–тренувальна робота комунальних дитячо–юнацьких спортивних шкіл – 1 300 000.

Державна освітня субвенція при цьому розрахована в сумі 217 261 100 грн.

На відділ культури, молоді та спорту Рокитнівської районної державної адміністрації бюджетом на 2020 рік було передбачено 16 мільйонів 453 тисячі 560 грн. З них на забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів – 8 400 000 грн, надання спеціальної освіти мистецькими школами – 4 577 160 грн, забезпечення діяльності бібліотек – 2 744 000 грн, забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва – 512 400 грн, проведення навчально–тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту – 120 000 грн, підтримку спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно–спортивну діяльність в регіоні – 80 000 грн, соціальний захист та соціальне забезпечення –        10 000 грн, здійснення заходів та реалізацію проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» – 10 000 грн.

На Управління соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації було передбачено 14 мільйонів 555 тисяч 300 грн. Зокрема на стаціонарну медичну допомогу населенню – 12 237 500 грн, стоматологічну допомогу населенню – 550 000 грн, первинну медичну допомогу населенню, що надається центрами первинної медичної (медико–санітарної) допомоги – 600 000 грн, заходи з лікування хворих на цукровий та нецекровий діабет – 248 000 грн, пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 919 800 грн.

При цьому потрібно врахувати, що з квітня–місяця 2020 року медична галузь фінансується з Національної служби здоров’я України, але в окремих випадках може дофінансовуватись з районного бюджету.

На районну раду було передбачено 6 мільйонів 20 тисяч грн (організаційне, інформаційно–аналітичне та матеріально–технічне забезпечення діяльності районної ради, включаючи 900 000 грн на утримання центрів фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю і реабілітаційних шкіл та 20 000 грн на проведення навчально–тренувальних зборів і змагань та заходів зі спорту осіб з інвалідністю.

На Рокитнівську районну державну адміністрацію було передбачено 4 млн 97 тисячу 700 грн,  в тому числі абезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю  – 3 007 700 грн, утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 880 000 грн, заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту – 100 000 грн, заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення –      110 000 грн.

Окрім всього, в резервний фонд було виділено 2 600 000 грн.

Змінами в бюджет від 17 лютого 2020 рік було здійснено розподіл вільного залишку районного бюджету на суму 2 мільйони 744 тисячі 900 гривень.  З них Рокитнівській  райдержадміністрації – 1 060 000 грн, зокрема на утримання та забезпечення діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), на виконання програм соціально–економічного та культурного розвитку регіонів структурним підрозділам райдержадміністрації, на виконання районної програми «Розвитку матеріально–технічної бази УДКС Україниу Рокитнівському р–ні Рівненської області на 2019–2020 роки», на виконання районої програми «Запобігання виникнення лісових і торфяних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017–2021 роки», на заходи з енергозбереження (теплі кредити) що є складовою Комплексної програми Рокитнівського району на 2018–2025 роки.  

Управлінню соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації – 594 500 грн, в тому числі на районну програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення – 300 000 грн, на надання пільг окремим категоріям громадян  та відшкодування витрат за пільгові перевезення залізничним транспортом – 10 000 грн, на стаціонарну медичну допомогу населенню для придбання та ремонту необхідного обладнання, медикаментів, комп’ютерної техніки – 220 000 грн, на виконання районної програми «Діти Рокитнівщини на 2016–2020 роки» – 60 000 грн,  на виконання програми фінансової підтримки КНП Рокитнівський РЦПМСД» – 4 500 грн.

Відділу освіти райдержадміністрації – 560 400 грн, з них на оплату праці та нарахування Центру дитячої та юнацької творчості 50 000; методичному кабінету – 50 000 грн, на централізоване господарське обслуговування – 30 000 грн, інклюзивно–ресурсному центру – 30 000 грн, 120 000 грн на оплату придбаного дитячого майданчика  ДНЗ «Струмочок» в селі Біловіж та 4 200 грн на оплату послуг по дошкільних закладах району відповідно до приписів Держпровспоживслужби, 10 000 грн – на придбання дитячої гірки в ДНЗ №3 «Казка» смт. Рокитне.

Окрім того, 266 232 грн на поточне утримання шкіл району:

 • 100 000 грн. – на оплату відрядних учням спортивно–масових заходів та обласних олімпіад;
 • 73 300 грн – на встановлений розмір збитків при вилученні земельної ділянки площею 5,0 га з метою будівництва та обслуговування нового приміщення Березівського НВК;
 • 30 000 грн – оплату послуг по поточному ремонту вбиральні ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І–ІІІ ст. №3»;
 • 17 304 грн. – оплату послуг по виготовленню проекту землеустрою Березовської НВК ЗНЗ І–ІІІ ст.ДНЗ;
 • 30 000 грн. – обслуговування пожежної сигналізації;
 • 11 628 грн – придбання матеріалів та 4000 грн – на оплату послуг по заміні теплотраси Томашгородської ЗОШ І–ІІ ст. №3.

Рокитнівській районній раді 300 000 грн на організаційне, інформаційно–аналітичне та матеріально–технічне забезпечення діяльності, в т. ч. для оплати праці додаткового техпрацівника, звільненого за скороченням в Рокитнівській РДА.

Відділу культури райдержадміністрації – 80 000 грн для виплати заробітної плати та нарахувань.

Субвенція обласному бюджету на виконання Програми «Економічного та соціального розвитку Рокитнівського району на 2020 рік» на придбання матеріалів для облаштування та ремотну спортивної зали: заміна вікон, облаштування роздягальні, санвузлів, системи опалення та інше Рокитнівського професійного ліцею –150 000 грн.

Також на сесії 17 лютого був здійснений розподіл залишку освітньої субвенції в сумі – 962 600 грн, а саме:

 • 125 100 грн – для експертизи проекту будівництва «Реконструкція Рокитнівського НВК Школа І–ІІІ ст. ліцей в с. Рокитне;
 • 165 000 грн – для експертизи проекту будівництва навчального корпусу та їдальні в с. Рокитне;
 • 120 000 грн – для оплати встановленого спортивного майданчика на території Познанського НВК ЗНЗ І–ІІІ ст. ДНЗ;
 • 400 000 грн – для придбання двох котлів для новозбудованих котелень Біловізької ЗОШ І–ІІІ ст. та Остківської ЗОШ І–ІІІ ст.
 • 40 500 грн – для придбання димососів до твердопаливних котлів Більської ЗОШ І–ІІІ ст., Рокитнівського НВК Школа І–ІІІ ст. – ліцей та Кисорицької ЗОШ І–ІІІ ст.
 • 12 500 грн – придбання фекальних насосів для Глинівського НВК ЗНЗ І–ІІІ ст.– ДНЗ, та Познанського НВК ЗНЗ І–ІІІ ст. ДНЗ;
 • 70 000 грн – придбання предметів довгострокового користування (в. ч. музичної апаратури в Хмільський ЗЗСО І–ІІІ ст, Борівську ЗОШ І–ІІІ ст. та Нетребську ЗОШ І–ІІ ст.);
 • 10 000 грн – для придбання пральної машини Рокитнівській НВК Школа І ст. – гімназія;
 • 20 000 грн – реконструкцію приміщення ОЗНЗ Рокитнівська ЗОШ І–ІІІ ст. №3 в т. ч. виготовлення проекту.

Змінами в бюджет від 16 березня 2020 року було здійснено розподіл вільного залишку районного бюджету на суму 725 тисяч 300 гривень на забезпечення  засобами індивідуального захисту та деззасобами працівників первинної та вторинної ланки закладів охорони здоров’я, зважаючи на ситуацію, яка склалася з поширенням на територію України COVID–19.

 Змінами в бюджет від 10 квітня 2020 року було здійснено перерозподіл коштів резервного фонду районного бюджету в сумі 509 300 грн та спрямуваний на:

 • 407 000 грн – на виготовлення проектно–кошторисної документації (ПКД) по об'єкту «Реконструкція приймального відділення КНП «Рокитнівська центральна районна лікарня»;
 • 57 300 грн – на виготовлення ПКД по капітальному ремонту лабораторій кухарів та кондитерів Рокитнівського професійного ліцею;
 • 45 000 грн Рокитнівському ПМСД для оплати підключення електромережі новозбудованої лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Блажове.

Також був здійснений розподіл залишку освітньої субвенції у сумі 15 562 763 грн, а саме:

 • Субвенція обласному бюджету реконструкцію Рокитнівського НВК «Школа І–ІІІ ступенів – ліцей» в с. Рокитне – будівництво навчального корпусу та їдальні (І,ІІ черги) – 5 000 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення Рокитнівської НВК «Школа І ст.–гімназія» – 1000 000 грн;
 • виготовлення проектно–кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. в
  с. Карпилівка – 950 000 грн;
 • капітальний ремонт (покрівлі) Томашгородського НВК школа І–ІІІ ст.– ліцей – 950 000 грн;
 • капітальний ремонт покрівлі ЗОШ І–ІІ ст. в с. Єльно – 935 000 грн;
 • капітальний ремонт покрівлі Боровської ЗОШ І–ІІІ ступенів – 742 000 грн;
 • капітальний ремонт покрівлі Дубнівського НВК «ЗНЗ І–ІІІ ступенів – ДНЗ» – 702 000 грн;
 • для придбання предметів довгострокового користування для закладів освіти – 400 000 грн;
 • для співфінансування на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів на забезпечення якісної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 76 431 грн;
 • придбання для Сновидовицької ЗОШ І–ІІІ ст. телевізорів – 24 000 грн та комплектів меблів – 12 000 грн;
 • придбання енергозберігаючих блоків для філії Березівського НВК «ЗНЗ І–ІІІ ст.–ДНЗ» с. Грабунь – 13 000 грн;
 • придбання бензогенератора для Єльнівського НВК «ЗНЗ І–ІІІ ст.–ДНЗ» в сумі 8 000 грн;
 • придбання фекального насоса для Томашгородської ЗОШ І–ІІІ ст. №2 – 10 000 грн;
 • придбання предметів довгострокового користування в сумі 250 000 грн;
 • співфінансування на кошти обласного бюджету для забезпечення санітарно–гігієнічних умов у приміщеннях ЗЗСО – 197 133 грн;
 • «Добудова шести класних кімнат з спортзалом Кисорицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів в с. Кисоричі Рокитнівського району (коригування) – будівництво» – 300 000 грн;
 • капітальний ремонт вбиральні Єльнівського НВК «ЗНЗ І–ІІ ст.–ДНЗ» – 137 959 грн;
 • капітальний ремонт приміщення Сновидовицької ЗОШ І–ІІІ ступенів (утеплення та опорядження фасадів) – 120 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення Блажівської ЗОШ І–ІІІ ступенів (внутрішнє електроосвітлення) – 100 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення Нетребської ЗОШ І–ІІ ступенів (внутрішнє опорядження), с. Нетреба, вул. Майданська, 1, Рокитнівського району, Рівненської області – 77 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення майстерні Масевицької ЗОШ І–ІІІ ступенів (зовнішнє та внутрішнє опорядження) – 300 000 грн;
 • капітальний ремонт покрівлі Обсицької ЗОШ І–ІІ ст. в с. Обсіч – 50 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І–ІІІ ст. №3» (ремонт каналізаційної мережі) – 150 000 грн;
 • капітальний ремонт покрівлі приміщення філії Біловізької ЗОШ І–ІІІ ступенів в с. Мушня – 30 000 грн;
 • капітальний ремонт внутрішньої системи опалення Купельської ЗОШ І–ІІ ст. – 50 000 грн;
 • капітальний ремонт Хмільського ЗЗСО І–ІІІ ступенів (утеплення фасаду) – 350 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення Хмільського ЗЗСО І–ІІІ ступенів (улаштування тротуару) – 140 000 грн;
 • капітальний ремонт покрівлі приміщення їдальні Остківської ЗОШ І–ІІІ ступенів – 300 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І–ІІІ ступенів №3» (внутрішнє електроосвітлення) по вул. Горького, 32, смт. Рокитне, Рівненської області – 50 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення початкових класів Карпилівської ЗОШ І–ІІІ ступенів (внутрішнє електроосвітлення) – 70 000 грн;
 • капітальний ремонт приміщення Заболотського НВК «ЗНЗ І–ІІ ст.–ДНЗ» – 120 000 грн;
 • реконструкція приміщення школи початкових класів Карпилівської ЗОШ І–ІІІ ст. (улаштування санвузла) – 225 358 грн;
 • реконструкція приміщення Масевицької ЗОШ І–ІІІ ст. (улаштування санвузла) – 350 000 грн;
 • реконструкція приміщення Нетребської ЗОШ І–ІІ ст. (улаштування санвузла) – 232 882 грн;
 • реконструкція приміщення Томашгородської ЗОШ І–ІІ ст. №3 (улаштування санвузла) – 240 000 грн;
 • реконструкція шкільного приміщення ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І–ІІІ ст. №3» по усуненню недоліків згідно припису ДСНС – 350 000 грн;
 • виготовлення  ПКД на обєкт «Реконструкція Біловізької ЗОШ І–ІІІ ступенів – 300 000 грн;
 • виготовлення  ПКД по обєкту «Реконструкція Хмільського ЗЗСО І–ІІІ ступенів – 250 000 грн;

Окрім того, за рахунок субвенції з обласного бюджету та співфінансування районного бюджету були направлені кошти на добудову наступних об’єктів:

 • реконструкція приміщення Купельської ЗОШ І–ІІ ст. (улаштування санвузла) – 415 920 грн;
 • реконструкція приміщення школи старших класів Біловізької ЗОШ І–ІІІ ступеня (улаштування санвузла) – 406 201 грн;
 • реконструкція приміщення школи Обсицької ЗОШ І–ІІ ступеня (улаштування санвузла) – 507 720 грн;
 • реконструкція приміщення Залавської ЗОШ І–ІІ ступеня (улаштування санвузла) – 95 664 грн;
 • реконструкція приміщення Будівської ЗОШ І–ІІ ступеня (улаштування санвузла) – 287 725 грн.

Також за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету були виділені кошти на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів на суму 687 879 грн.

Виготовлення проектно–кошторисної документації по об'єкту «Реконструкція приймального відділення Терапевтичний корпус КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівської районної ради - 407 000 грн.

Змінами в бюджет від 19 травня 2020 року було здійснено розподіл вільного залишку коштів районного бюджету на загальну суму 471 972 грн та спрямувано їх на:

 • виплату розрахункових працівникам КНП «Рокитнівська стоматологічна поліклініка» КТПКВК 2100 стоматологічна допомога населенню в сумі – 197 655,04 грн;
 • виплату розрахункових по Рокитнівській райдержадміністрації в зв’язку з затягуванням процесу звільнення облдержадміністрацією та непередбаченим ресурсом з держбюджету в сумі – 21 357,9 грн;
 • 6 000 грн для виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування автомодельного кордодрому в с. Рокитне по вул. Жовтневій;
 • 246 960 грн обласному бюджету на співфінансування по виплаті грошової допомоги для компенсації вартості путівок на оздоровлення та відпочинок дітей Рокитнівського району.

 Змінами в бюджет від 19 червня 2020 року було здійснено розподіл вільного залишку коштів районного бюджету на загальну суму 620 000 грн та спрямувати їх на:

- 462 000 грн для співфінансування на закупівлю шкільного автобуса по підвозу учнів з  місця проживання с. Лісове, с. Рокитне, с. Старики до навчального закладу ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІст №3»;

- 60 000 грн Рокитнівському РЦ ПМСД, з них 55 500 грн на придбання сумішей для дітей з орфанними захворюваннями та 4 500 грн для придбання калоприймачів (виконання районної Програми «Діти Рокитнівщини»).

- Рокитнівській райдержадміністрації 50 000 на поточне утримання, в т. ч. УСЗН на виготовлення ключів для верифікації одержувачів ДСД, оплати за обслуговування програми «Наш дім», «Медок», «СДО», та «Місцеві бюджети»;

- 25 000 грн на виконання районної програми запобіганню виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння ДСНС України.

- відділу культури, молоді й спорту райдержадміністрації 23 000 грн на заробітну плату та нарахування на оплату праці бібліотекарям (червень-серпень).

За рахунок перерозподілу асигнувань по освітній програмі виділити 34 000 грн на придбання чотирьох шин автомобільних для шкільного автобуса Кам’янського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ».), 51 576 грн на надання послуг по оренді транспорту, які здійснюються підприємцями на підвіз учнів для проходження ЗНО, 32 751 грн на співфінансування для придбання обладнання харчоблоків для шкільних їдалень, 42 249 грн на придбання паливно-мастильних матеріалів, придбання запчастин, придбання марок поштових для конвертів на відправку поштової кореспонденції  в сумі 1844,00 грн. 

Зменшити фінансування в сумі 49 500 грн по об’єкту «Реконструкція Біловізької ЗОШ І-ІІІ ступенів та направити на об’єкт «Капітальний ремонт приміщення Біловізької ЗОШ І-ІІІ ступенів (заміна  підлоги 3-х класних кімнат).

Придбання двох акумуляторів для шкільного автобуса Рокитнвіського НВК «Школа Іст.-гімназія» в сумі 10 000 грн.

Зменшити фінансування по об’єкту «Капітальний ремонт приміщення Нетребської ЗОШ І-ІІ ст. (внутрішнє опорядження)» на суму 27 000 грн та збільшити фінансування на цю суму на придбання енергозберігаючих блоків Нетребської ЗОШ І-ІІ ст.

Залишок коштів освітньої субвенції в сумі 286 690 грн спрямувати:

  -  на придбання мікшерного пульта для підключення мікрофонів та іншої апаратури для Рокитніського НВК «Школа І ст.-гімназія» в сумі 11 000 грн;

  - на придбання телевізора для Рокитніського НВК «Школа І-ІІІст. школа-ліцей» в с. Рокитне в сумі 10 000 грн;

 -   придбання комплекту меблів для Масевицької ЗОШ І-ІІІст. в сумі 10 000 грн;

-   придбання  двох телевізорів  для ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІст №3» та Томашгородська ЗОШ І-ІІст. №3 в сумі 20 000 грн відповідно до номінації «Найкращий навчальний заклад», згідно рейтингових таблиць;

-  придбання комп’ютерної техніки  для НУШ  в сумі 235 690 грн.

В зв’язку з проходженням тендерної процедури та економії коштів зменшити фінансування по виготовленню ПКД по об'єкту "Реконструкція приймального відділення КНП "Рокитнівська центральна районна лікарня" в сумі 207 111 грн та збільшити фінансування на:

  -  співфінансування на закупівлю засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до концепції  «Нова українська школа » - 69 829 грн;

  -   співфінансування на закупівлю сучасних меблів для початкових класів «Нової української школи» -116 987 грн;

  -   співфінансування на закупівлю ламінаторів для початкових класів «Нової української школи» -12 778 грн;

- на територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) збільшити фінансування на суму 7 517 грн для придбання продуктів харчування.

Здійснити перерозподіл коштів резервного фонду районного бюджету в сумі 510 000 грн та спрямувати на:

 • територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 400 000 грн на поточне утримання центру в т. ч. оплата праці та нарахування (серпень місяць);
 • забезпечення діяльності бібліотек на заробітну плату та нарахування на оплату праці (червень-серпень) в сумі 25 000 грн;
 • 70 000 грн на виконання районної програми щодо відшкодування пільг з оплати зв’язку населенню району на 2019-2021 рік;
 • 5 000 грн Рокитнівському РЦ ПМСД для придбання прекурсарів.;
 • 10 000 грн на виконання районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018-2022 роки для надання матеріальної допомоги жительці с. Томашгород в зв’язку з пожежею в господарстві.

Отже, як бачимо, депутатський корпус працював злагоджено і конструктивно, завдяки чому у цей непростий час вдалося вирішити цілу низку економічних та соціальних питань, а також забезпечити стабільну ситуацію у всіх сферах життєдіяльності району.

Календар публікацій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι